Võta ühendust: surfiekspert@surfiturg.ee

Tingimused

Müügitingimused kehtivad www.surfiturg.ee e-poest eraisikust ostja (edaspidi Tarbija) ja e-poe haldaja Voodoo OÜ; tegevusaadress: Papiniidu 50, Pärnu linn, 80042 Eesti Vabariik; (edaspidi E-pood) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.

 

 1. E-poest on võimalik osta interneti teel vaid neid kaupu, millel juures on näha link “Lisa ostukorvi”. Kauba hind või kaubasaadavus võib reaalajas ja ette teatamata muutuda. Kui ostja on esitanud tellimuse enne vastavate tingimuste muutmist, kehtivad ostjale tellimuse hetkel kehtinud lepingutingimused. Voodoo OÜ-l on õigus e-poe vahendusel sõlmitud lepingust sanktsioonideta taganeda ning tellitud kaup jätta üle andmata või teenus osutamata, kui kaup on laost otsa saanud, kui kauba hinda või omadusi on e-poes kuvatud valesti süsteemivea tõttu. Kui e-poel ei ole võimalik tellimust täita, võetakse ostjaga ühendust ning tagastatakse tasutud summa.

 

 1. Ostukorvi lehel saab tellija soovi korral muuta ostukorvi sisu. Pärast tarneaadressi sisestamist ning tellimuse kinnitamist enam ostukorvi sisu muuta ei saa ning ostukorv tühjendatakse toodetest. Kui katkestate tellimuse pärast tellimuse sisestamist, tuleb kaubad ostukorvi uuesti valida. Kui tellimus ja kontaktandmed on korrektselt täidetud võib alustada maksmist.

 

 1. E-poes maksmine toimub eurodes. Valitud kauba eest saab maksta järgnevate pankade e-pangalinkide kaudu: Swedbank, SEB,Luminor, Coop pank, LHVpank. Samuti saab kauba eest tasuda krediitkaardiga, ülekandega. Ülekandes peab olema selgitusse märgitud ülekande aluseks oleva arve number.

 

 1. Juhul kui tellimuse eest ei tasuta 24h jooksul alates tellimuse tegemisest siis on Voodoo OÜ-l e-poel õigus tellimus tühistada.

 

 1. Pärast kauba lisamist “Ostukorvi” on võimalik jätkata teiste kaupade sirvimist või sisestada tellimus. Pärast kaupade eest tasumist (pangaülekande tegemist) kuvatakse Teile ekraanil tellimuse kinnitus.

 

 1. E-poes esitatud tellimused vaadatakse läbi samal päeval kui laekub müüja pangaarvele tellimuse eest tasutav summa.

 

 1. Kaup saadetakse tellimuses sisestatud Eesti Vabariigi tarneaadressile kokkulepitud ajal vastavalt kaubasaadavusele. Kaup saadetakse Itella Smartposti, Omniva, Cargobus’i või kulleriga. Kaup tarnitakse üldjuhul ostjale 3 tööpäeva jooksul peale tellimuse eest tasu laekumist müüja arvele. Eritellimuste puhul on märgitud arvel toote saabumise tähtaeg.

 

 1. Tarbijal on õigus 14-päeva jooksul, arvates kauba kättesaamisest või tellimuse vormistamisest juhul, kui kaup ei ole veel Tarbijani jõudnud, teatada müüjale lepingust taganemise soovist ja nõuda kogu tasutud summa tagastamist. Ostetud kaupa ei saa tagastada, kui tellitud kaup on tellitud tarbija isiklikke vajadusi arvestades. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning see peab olema originaalpakendis.

 

Kauba tagastamise otsesed kulud tuleb katta Tarbijal. Kaup tuleb tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest.

 

Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab Tarbija asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on eset kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peaks Tarbija käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.

 

 1. Kauba tagastamiseks tuleb saata e-kiri aadressil surfiekspert@surfiturg.ee. Kirjas peab olema järgmine info: tagastatav kaup, tellimuse number ning arveldusarve, kuhu raha tagasi kanda. Kauba eest tasutud summa tagastatakse ostja arveldusarvele viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul arvates taganemisavalduse saamisest. Juhul, kui nimetatud tähtaja jooksul ei ole tagastus jõudnud kauplejani, on kauplejal õigus viivitada tagasimaksega tagastuse kättesaamiseni.

 

Tagastamise avalduse vormi leiate siit: VORM
SURFITURU-TAGASTAMISE-VORM

 

 1. Ostjal on õigus lepingutingimustele mittevastava kauba puhul, mis ei vasta pakutud näidisele või on puudustega, esitada kaebus ning kaup tagastada. Puudusega kauba puhul on tarbijal õigus esitada müüjale kaebus kahe aasta jooksul alates kauba üleandmise päevast. Puuduse tekkimisel on esimese kuue kuu jooksul puuduse tõendamiskohustus kauplejal, ülejäänud 1,5 aasta jooksul tarbijal. Kaebus tuleb esitada viivitamatult, kuid mitte hiljem kui kahe kuu jooksul alates kauba puuduse avastamisest. Hilisemate probleemide lihtsamaks lahendamiseks peaks tarbija säilitama kindlasti ostudokumendid (arve, leping jne), mis tõendavad, et kaup on ostetudsurfiturg.ee e-poest. Ilma müüki tõendava dokumendita võib müüja/teenindaja probleemi lahendamata jätta.

 

Surfiturg e-pood vastab kaebusele hiljemalt 15 päeva jooksul alates kaebuse saamisest.

 

 1. Isikuandmete töötlemine

11.1. www.surfiturg.ee on isikuandmete vastutav töötleja. Ettevõte edastab vaid maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

11.2. Tarbija annab e-poes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Tarbija isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kätte toimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohale toimetamiseks.

11.3. E-poel www.surfiturg.ee on õigus kasutada Tarbija elu- või asukoha aadressi reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks Tarbijale.

11.4. Tarbijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohale toimetamiseks.

11.5. Elektrooniliste isikuandmete kasutamine otsepostituseks toimub ainult siis, kui Tarbija on selle jaoks andnud eraldi nõusoleku e-poes www.surfiturg.ee

11.6. Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Tarbija personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka e-poel ligipääs.

 

 1. E-poest ostetud kaupade või teenustega seotud kaebused tuleb edastada e-posti aadressile: surfiekspert@surfiturg.ee.

 

 1. Puudusega kauba korral on tarbijal õigus:

1) Nõuda esmalt kauba tasuta asendamist uue kaubaga.

2) Nõuda lepingust taganemist, juhul kui: – e-poel ei ole võimalik kaupa asendada.

3) Tarbijal on õigus lepingutingimustele mittevastava kauba puhul, mis ei vasta pakutud näidisele või on puudustega, esitada kaebus ning kaup tagastada. Kasutatud (outlet) kaupade müügi puhul ei loeta puudusteks kauba mõistlikku amortiseerumist ning kauba omadusi, mis ei takista selle sihtotstarbelist kasutamist.

E-poe ei vastuta kauba puuduste eest, mis on tekkinud kauba otstarbele mittevastava kasutamise, hooldamise või rikkumise tõttu.

 

Teave tellimuse kohta: E-R: 10.00-16.00 telefonil +372 56 990 527 või e-posti aadressil surfiekspert@surfiturg.ee

 

 1. Tarbija õigus pöörduda tarbijakaebuste komisjoni poole

 

Kui e-pood on keeldunud Tarbija kaebust lahendamast või Tarbija ei ole nõus e-poe pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Tarbija esitada kaebuse tarbijavaidluste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule. Tarbija võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijavaidluste komisjoni andmed on:

 

Aadress: Rahukohtu 2, 10130 Tallinn

E-post: info@tarbijakaitseamet.ee

Veebileht: http://www.tarbijakaitseamet.ee

Telefoninumber: +372 6201707

 

Euroopa Liidu internetipõhine tarbijavaidluste lahendamise platvorm on leitav: http://ec.europa.eu/odr. Antud platvormil saab Tarbija kaebuse esitada nii piiriülese kui riigisisese tehingu puhul. Eelkõige on internetipõhine vaidluste lahendamise platvorm mõeldud piiriüleste vaidluste lahendamiseks, võimaldades tarbijal lihtsamalt leida konkreetse vaidluse lahendamiseks sobiv kohtuväline üksus kaupleja liikmesriigis.